Lokalavdelningar

Har du frågor som gäller din lokalavdelning? Här hittar du kontaktinformationen.
 Lokalavdelning Konktaktperson Email Facebook grupp
Borås Alexander Johnsson boras@ungaaktiesparare.se Länk
Danderyd VAKANT danderyd@ungaaktiesparare.se  
Falun/Borlänge Philip Hung falun-borlange@ungaaktiesparare.se Länk
Gävle Martin Frid gavle@ungaaktiesparare.se Länk
Göteborg Väst Dennis Bader goteborgvast@ungaaktiesparare.se Länk
Göteborg Öst Robert Andersson goteborgost@ungaaktiesparare.se Länk
Halmstad Mathias Aronsson halmstad@ungaaktiesparare.se Länk
Helsingborg Dante Grassi helsingborg@ungaaktiesparare.se Länk
Jönköping Timothy Gullberg jonkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Kalmar Lisa Lundbäck kalmar@ungaaktiesparare.se Länk
Karlskrona Jonathan Andersson karlskrona@ungaaktiesparare.se Länk
Karlstad David Doung karlstad@ungaaktiesparare.se Länk
Kristianstad Henrik Sjöberg kristianstad@ungaaktiesparare.se Länk
Lidingö Sara Flodin lidingo@ungaaktiesparare.se Länk
Limhamn Sandra Garbom limhamn@ungaaktiesparare.se Länk
Linköping Ambrosius Rogensson linkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Lomma/Kävlinge VAKANT lomma-kavlinge@ungaaktiesparare.se Länk
Luleå Daniel Nygren lulea@ungaaktiesparare.se Länk
Lund Linnea Nilsson lund@ungaaktiesparare.se Länk
Malmö Philip Andersson malmo@ungaaktiesparare.se Länk
Norrköping Christopher Nilsson norrkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Siljansbygden VAKANT siljansbygden@ungaaktiesparare.se Länk
Solna/Sundbyberg Gustaf Sjöberg solnasundbyberg@ungaaktiesparare.se Länk
Skellefteå Shihan Wang

skelleftea@ungaaktiesparare.se

 
Stockholm City David Lavröd stockholmcity@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Nord Kristian Jordanov stockholmnord@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Väst Waldermar Nordström stockholmvast@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Syd Damir Vrabac stockholmsyd@ungaaktiesparare.se  
Skövde Maria Larsson skovde@ungaaktiesparare.se  
Sundsvall Håkan Edsborn sundsvall@ungaaktiesparare.se Länk
Södertälje Jimmy Wettergren sodertalje@ungaaktiesparare.se Länk
Täby Gabriella Bergström taby@ungaaktiesparare.se  

Trollhättan/Lysekil/

Uddevalla/Vänersborg

Jens Magnusson tluv@ungaaktiesparare.se Länk
Ulricehamn Carl Azelius ulricehamn@ungaaktiesparare.se  
Umeå Andrè Netzén Örn umea@ungaaktiesparare.se Länk
Visby Abrar Alvi visby@ungaaktiesparare.se Länk
Västerås Erik Dahlén vasteras@ungaaktiesparare.se Länk
Växjö Henrik Johansson vaxjo@ungaaktiesparare.se Länk
Örebro Lonneke Van Damm orebro@ungaaktiesparare.se Länk
Östersund Hannes Högmark ostersund@ungaaktiesparare.se Länk
Uppsala Emil Wårdh uppsala@ungaaktiesparare.se Länk