Lokalavdelningar

Har du frågor som gäller din lokalavdelning? Här hittar du kontaktinformationen.
 Lokalavdelning Konktaktperson Email Facebook
Borås Olivia Karlsson boras@ungaaktiesparare.se Länk
Eskilstuna Erik Ganehed eskilstuna@ungaaktiesparare.se Länk
Falun/Borlänge Philip Hung falun-borlange@ungaaktiesparare.se Länk
Gävle Albin Svedberg gavle@ungaaktiesparare.se Länk
Göteborg Väst Ebba Tiger Nilson goteborgvast@ungaaktiesparare.se Länk
Göteborg Syd Lisa Flink goteborgsyd@ungaaktiesparare.se  
Göteborg Öst Karin Carlsson goteborgost@ungaaktiesparare.se Länk
Halmstad Oscar Carlson halmstad@ungaaktiesparare.se Länk
Helsingborg Alexander Mandersson helsingborg@ungaaktiesparare.se Länk
Höllviken   hollviken@ungaaktiesparare.se  
Jönköping Tova Larsson jonkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Kalmar Jesper Jörgensson kalmar@ungaaktiesparare.se Länk
Karlskrona Simon Fröjd karlskrona@ungaaktiesparare.se Länk
Karlstad Dilan Kilic karlstad@ungaaktiesparare.se Länk
Kristianstad Marcus Östman kristianstad@ungaaktiesparare.se Länk
Kungälv Henrik Nordström kungalv@ungaaktiesparare.se  
Lidingö Navid Faz lidingo@ungaaktiesparare.se Länk
Linköping Kristoffer Lindblom linkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Luleå Tobias Mikaelsson lulea@ungaaktiesparare.se Länk
Lund Filip Einarsson lund@ungaaktiesparare.se Länk
Malmö Sofie Orlov malmo@ungaaktiesparare.se Länk
Norrköping Niklas Davidsson norrkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Solna/Sundbyberg Carla Giglione solnasundbyberg@ungaaktiesparare.se Länk
Skellefteå Petter Kågström

skelleftea@ungaaktiesparare.se

Länk
Stockholm City Leila Kaipova stockholmcity@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Nord Tom Pedersen stockholmnord@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Väst Gustav Henningsson stockholmvast@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Syd Sandra Hedlund stockholmsyd@ungaaktiesparare.se Länk
Skövde Rikard Kråklind skovde@ungaaktiesparare.se Länk
Sundsvall Nicole Issa sundsvall@ungaaktiesparare.se Länk
Södertörn Jakob Gegerfelt sodertorn@ungaaktiesparare.se Länk
Södertälje Marwan Al-Bardaji sodertalje@ungaaktiesparare.se Länk

Trollhättan

William Arkemar trollhattan@ungaaktiesparare.se Länk
Uddevalla Jakob Olsson uddevalla@ungaaktiesparare.se  
Ulricehamn Paula Strålin ulricehamn@ungaaktiesparare.se Länk
Umeå Emil Strandberg umea@ungaaktiesparare.se Länk
Uppsala Daniel Roos uppsala@ungaaktiesparare.se Länk
Visby Abrar Alvi visby@ungaaktiesparare.se Länk
Västerås Mardin Sheikhani vasteras@ungaaktiesparare.se Länk
Växjö Filippa Sjögren vaxjo@ungaaktiesparare.se Länk
Örebro Adam Tholfsson orebro@ungaaktiesparare.se Länk
Östersund Niklas Frisk ostersund@ungaaktiesparare.se Länk