Lokalavdelningar

Har du frågor som gäller din lokalavdelning? Här hittar du kontaktinformationen.
 Lokalavdelning Konktaktperson Email Facebook grupp
Borås Olivia Karlsson boras@ungaaktiesparare.se Länk
Eskilstuna Erik Ganehed eskilstuna@ungaaktiesparare.se Länk
Falun/Borlänge Philip Hung falun-borlange@ungaaktiesparare.se Länk
Gävle Nils Kalm gavle@ungaaktiesparare.se Länk
Göteborg Väst Oscar Gedda goteborgvast@ungaaktiesparare.se Länk
Göteborg Öst Karin Carlsson goteborgost@ungaaktiesparare.se Länk
Halmstad Hanna Essbjörn halmstad@ungaaktiesparare.se Länk
Helsingborg Alexander Mandersson helsingborg@ungaaktiesparare.se Länk
Jönköping Timothy Gullberg jonkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Kalmar Viktoria Atladottir kalmar@ungaaktiesparare.se Länk
Karlskrona Simon Fröjd karlskrona@ungaaktiesparare.se Länk
Karlstad Dilan Kilic karlstad@ungaaktiesparare.se Länk
Kiruna VAKANT kiruna@ungaaktiesparare.se Länk
Kristianstad Marcus Östman kristianstad@ungaaktiesparare.se Länk
Lidingö Navid Faz lidingo@ungaaktiesparare.se Länk
Limhamn Davud Serezlic limhamn@ungaaktiesparare.se Länk
Linköping Kristoffer Lindblom linkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Lomma/Kävlinge VAKANT lomma-kavlinge@ungaaktiesparare.se Länk
Luleå Felix Kjellman lulea@ungaaktiesparare.se Länk
Lund Filip Einarsson lund@ungaaktiesparare.se Länk
Malmö Nicole Gustavsson malmo@ungaaktiesparare.se Länk
Norrköping Niklas Davidsson norrkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Solna/Sundbyberg Awa Aagha solnasundbyberg@ungaaktiesparare.se Länk
Skellefteå Adam Linder

skelleftea@ungaaktiesparare.se

Länk
Stockholm City Robin Dagdeviren stockholmcity@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Nord Anna Lindholm-Widström stockholmnord@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Väst Gustav Henningsson stockholmvast@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Syd Peter Strandberg stockholmsyd@ungaaktiesparare.se Länk
Skövde Rikard Kråklind skovde@ungaaktiesparare.se Länk
Sundsvall Anoar Aboulkacim sundsvall@ungaaktiesparare.se Länk
Södertörn Jakob Gegerfelt sodertorn@ungaaktiesparare.se Länk
Södertälje Fatin Saleh sodertalje@ungaaktiesparare.se Länk

Trollhättan

William Arkemar trollhattan@ungaaktiesparare.se Länk
Uddevalla Jakob Olsson uddevalla@ungaaktiesparare.se  
Ulricehamn Carl Azelius ulricehamn@ungaaktiesparare.se Länk
Umeå Johan Strandberg umea@ungaaktiesparare.se Länk
Uppsala Emma Ytterström uppsala@ungaaktiesparare.se Länk
Visby Abrar Alvi visby@ungaaktiesparare.se Länk
Västerås Mardin Sheikhani vasteras@ungaaktiesparare.se Länk
Växjö Isak Gylfe vaxjo@ungaaktiesparare.se Länk
Örebro André Engström orebro@ungaaktiesparare.se Länk
Östersund Per Christner ostersund@ungaaktiesparare.se Länk