Lokalavdelningar

Har du frågor som gäller din lokalavdelning? Här hittar du kontaktinformationen.
 Lokalavdelning Konktaktperson Email Facebook grupp
Borås Christian Aronsson boras@ungaaktiesparare.se Länk
Danderyd   danderyd@ungaaktiesparare.se  
Falun/Borlänge Philip Hung falun-borlange@ungaaktiesparare.se Länk
Gävle Martin Frid gavle@ungaaktiesparare.se Länk
Göteborg Väst Dennis Bader goteborgvast@ungaaktiesparare.se Länk
Göteborg Öst Robert Andersson goteborgost@ungaaktiesparare.se Länk
Halmstad Mathias Aronsson halmstad@ungaaktiesparare.se Länk
Helsingborg Tobias Otfors helsingborg@ungaaktiesparare.se Länk
Jönköping Pierre Engman jonkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Kalmar Lisa Lundbäck kalmar@ungaaktiesparare.se Länk
Karlskrona Jonas Barsing karlskrona@ungaaktiesparare.se Länk
Karlstad Simon Käll karlstad@ungaaktiesparare.se Länk
Kristianstad Filip Herlin kristianstad@ungaaktiesparare.se Länk
Lidingö Mikaela Idermark lidingo@ungaaktiesparare.se Länk
Limhamn Sandra Garbom limhamn@ungaaktiesparare.se Länk
Linköping Ambrosius Rogensson linkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Lomma/Kävlinge Jesper Wiman lomma-kavlinge@ungaaktiesparare.se Länk
Luleå Pontus Echardt lulea@ungaaktiesparare.se Länk
Lund Andreas Jansson lund@ungaaktiesparare.se Länk
Malmö Philip Andersson malmo@ungaaktiesparare.se Länk
Norrköping Martina Stahl norrkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Siljansbygden Oskar Sandelin siljansbygden@ungaaktiesparare.se Länk
Solna/Sundbyberg Christian Eriksson solnasundbyberg@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm City David Lavröd stockholmcity@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Nord Viktor Roos stockholmnord@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Väst Fredrik Bruun stockholmvast@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Syd Damir Vrabac stockholmsyd@ungaaktiesparare.se  
Sundsvall Andreas Hedlund sundsvall@ungaaktiesparare.se Länk
Södertälje Daniel Ramstrom sodertalje@ungaaktiesparare.se Länk
Täby Gabriella Bergström taby@ungaaktiesparare.se  

Trollhättan/Lysekil/

Uddevalla/Vänersborg

Jens Magnusson tluv@ungaaktiesparare.se Länk
Umeå Andrè Netzén Örn umea@ungaaktiesparare.se Länk
Visby Viktor Stjernström visby@ungaaktiesparare.se Länk
Västerås Erik Dahlén vasteras@ungaaktiesparare.se Länk
Växjö Henrik Johansson vaxjo@ungaaktiesparare.se Länk
Örebro Oscar Forsslund orebro@ungaaktiesparare.se Länk
Östersund Andreas Lidin ostersund@ungaaktiesparare.se Länk
Uppsala Victor Hansen uppsala@ungaaktiesparare.se Länk