Lokalavdelningar

Har du frågor som gäller din lokalavdelning? Här hittar du kontaktinformationen.
 Lokalavdelning Konktaktperson Email Facebook grupp
Borås Alexander Johnsson boras@ungaaktiesparare.se Länk
Danderyd VAKANT danderyd@ungaaktiesparare.se  
Eskilstuna Erik Ganehed eskilstuna@ungaaktiesparare.se Länk
Falun/Borlänge Philip Hung falun-borlange@ungaaktiesparare.se Länk
Gävle Moa Englund gavle@ungaaktiesparare.se Länk
Göteborg Väst Martin Van Kralingen goteborgvast@ungaaktiesparare.se Länk
Göteborg Öst Robin Wikström  goteborgost@ungaaktiesparare.se Länk
Halmstad Hanna Essbjörn halmstad@ungaaktiesparare.se Länk
Helsingborg Dante Grassi helsingborg@ungaaktiesparare.se Länk
Jönköping Timothy Gullberg jonkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Kalmar Robert Bratt kalmar@ungaaktiesparare.se Länk
Karlskrona Jonathan Andersson karlskrona@ungaaktiesparare.se Länk
Karlstad Dilan Kilic karlstad@ungaaktiesparare.se Länk
Kiruna Edward Nguygen kiruna@ungaaktiesparare.se Länk
Kristianstad Johannes Jeppsson kristianstad@ungaaktiesparare.se Länk
Lidingö Sara Flodin lidingo@ungaaktiesparare.se Länk
Limhamn Davud Serezlic limhamn@ungaaktiesparare.se Länk
Linköping Kristoffer Lindblom linkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Lomma/Kävlinge VAKANT lomma-kavlinge@ungaaktiesparare.se Länk
Luleå Felix Kjellman lulea@ungaaktiesparare.se Länk
Lund Filip Einarsson lund@ungaaktiesparare.se Länk
Malmö Nicole Gustavsson malmo@ungaaktiesparare.se Länk
Norrköping Niklas Davidsson norrkoping@ungaaktiesparare.se Länk
Siljansbygden VAKANT siljansbygden@ungaaktiesparare.se Länk
Solna/Sundbyberg Awa Aagha solnasundbyberg@ungaaktiesparare.se Länk
Skellefteå Adam Linder

skelleftea@ungaaktiesparare.se

Länk
Stockholm City Robin Dagdeviren stockholmcity@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Nord Kristian Jordanov stockholmnord@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Väst Gustav Henningsson stockholmvast@ungaaktiesparare.se Länk
Stockholm Syd Damir Vrabac stockholmsyd@ungaaktiesparare.se Länk
Skövde Emil Gustavsson skovde@ungaaktiesparare.se Länk
Sundsvall Anoar Aboulkacim sundsvall@ungaaktiesparare.se Länk
Södertörn Jakob Gegerfelt sodertorn@ungaaktiesparare.se
Södertälje Jimmy Wettergren sodertalje@ungaaktiesparare.se Länk
Täby Anna Lindholm-Widström taby@ungaaktiesparare.se Länk

Trollhättan

William Arkemar trollhattan@ungaaktiesparare.se Länk
Uddevalla Jakob Olsson uddevalla@ungaaktiesparare.se  
Ulricehamn Carl Azelius ulricehamn@ungaaktiesparare.se Länk
Umeå Johan Strandberg umea@ungaaktiesparare.se Länk
Visby Abrar Alvi visby@ungaaktiesparare.se Länk
Västerås Mardin Sheikhani vasteras@ungaaktiesparare.se Länk
Växjö Matilda Lindh vaxjo@ungaaktiesparare.se Länk
Örebro André Engström orebro@ungaaktiesparare.se Länk
Östersund Hannes Högmark ostersund@ungaaktiesparare.se Länk
Uppsala Emma Ytterström uppsala@ungaaktiesparare.se Länk