Karriär

Unga Aktiesparare är en arbetsplats som präglas av engagemang, kreativitet och framåtanda. Vill du vara med? Denna sidan innehåller lediga tjänster, jobberbjudanden samt karriärfrämjande material.

 

 

Tjänst: Vice Regionchef i Mitt (sista ansökningsdag 2018-10-29 Intervjuer kommer ske löpande och tjänsten kan bli tillsatt innan slutdatumet)

Brinner du lite extra för UA?
Nu söker vi en ny vice regionchef i Mitt. Vi söker dig som vill bli engagerad inom UA och ta nästa steg inom organisationen och få ett mer övergripande ansvar över regionen. Du kommer även jobba tillsamman med övriga regionchefer i landet och tillsammans med kansliet ta fram riktlinjer och projekt för att utveckla våran verksamhet.

Ansökan mejlas: info@ungaaktiesparare.se (senast 2018-10-29) Bifoga CV + personligt brev och nämn ansökan med "Ansökan region Mitt"
Frågor? regionmitt@ungaaktiesparare.se eller 08-30 00 35


Lokalavdelningar söker styrelsemedlemmar

Nu drar skolan igång igen och du kanske har flyttat till en ny stad och vill hitta ett nytt gäng att snacka börs och sparande med? Nu finns chansen att söka till någon av våra lokalavdelningsstyrelser där du dels får ett härligt gäng att göra event med, lära dig styrelseutbildning och får chansen att komma på något av våra 3 centrala event!

Just nu söker vi styrelsemedlemmar till Lund, Solna/Sundbyberg, Södertälje, Gävle, Kiruna och Örnsköldsvik.

För att komma i kontakt med lokalavdelningarna:

Lund: lund@ungaaktiesparare.se Alt. Regionsyd@ungaaktiesparare.se
Solna/Sundbyberg: solnasundbyberg@ungaaktiesparare.se Alt. Regionost@ungaaktiesparare.se
Gävle: regionmitt@ungaaktiesparare.se
Södertälje: sodertalje@ungaaktiesparare.se Alt. Regionost@ungaaktiesparare.se
Kiruna: Kiruna@ungaaktiesparare.se alt regionnord@ungaaktiesparare.se
Örnsköldsvik: Regionnord@ungaaktiesparare.se

Har ni fler frågor om vad som innebär att vara med i en styrelse? Tveka inte på att höra av dig till Info@Ungaaktiesparare.se


Spontanansökan

Vi är alltid intresserade av engagerade, sympatiska och klipska personer. Maila din spontanansökan till info@ungaaktiesparare.se


Praktik

Vill du praktisera hos oss? Mejla cv och personligt brev till info@ungaaktiesparare.se